___________________________________________________________________________________________________________________________________

ZD Dolní Újezd - HPS Osík  4:5 (3:2,1:1,0:2).

Branky: Šnajdr, Haupt, Hladík, Petraš, Šauer.

Asistence: Veselý 2x, Havran, Flídr.

Vyloučení: Kmošek D. 2+2, Hladík, Flídr, Petraš, Haupt, Kmošek F.

Sestava: Novotný O. - Kmošek F., Haupt - Veselý, Hladík - Šnajdr, Havran, Kmošek D. - Flídr, Šauer, Petraš - Novotný R.

Rozhodčí: Voříšek, Růžička.

V posledním zápase nám šlo již jen o prestiž, kdežto soupeř potřeboval vyhrát, aby vybojoval celkové třetí místo. Úvod zápasu byl neskutečný když jsme se již po šesti vteřinách dostali do vedení. Soupeř se nenechal zahanbit a za půl minuty vyrovnal. Za dvě minuty jsme opět vedli. "Dolňáku" se ale opět podařilo vyrovnat a vteřinu před koncem strhl vedení na svou stranu. V druhé třetině jsme skóre vyrovnali, ale naše radost trvala jen chvilku a zase jsme prohrávali. Vedení si soupeř pohlídal až do konce třetiny. V tě poslední jsme po čtyřech minutách vyrovnali a když do konce zbývaly minuty dvě, podařilo se nám vstřelit vítěznou branku. Újezdu k vyrovnání nepomohla ani půl minutová hra šest na čtyři. S nepříliš povedenou sezónou jsme se tak rozloučili vítězstvím.

Sobota 7.3. 2015

Dřevostavby/Cerekvice - HPS Osík  5:4 (1:2,2:0,2:2).

Branky: Šauer 2x, Novotný R., Havran.

Asistence: Novotný R. 2x, Soukal, Pekárek.

Vyloučení: Flídr.

Sestava: Novotný O. - Soukal, Motyčka - Kmošek D., Flídr - Pekárek, Havran, Šnajdr - Novotný R., Šauer, Petraš.

Rozhodčí: Dvořák, Voříšek.

Pokud jsme chtěli ještě pomýšlet na druhé místo, bylo nutné tento zápas vyhrát. Začátek se nám povedl v podobě dvou vstřelených branek. Pak jsme trochu polevili a soupeř toho využil ke snížení. Do druhé třetiny naskočil u Dřevostaveb Jirka Mikulecký a hra dostala úplně jiný obraz. Výsledkem byly dvě trefy do naší branky a otočení stavu z 1:2 a na 3:2. Hned v první minutě třetí třetiny se nám podařilo vyrovnat, ovšem za dvě minuty vedl opět soupeř, který následně přidal ještě jeden gól a odskočil do dvoubrankového vedení. Minutu a půl před koncem, jsme vykřesali naději, bohužel vyrovnání nepřinesla ani hra bez brakáře a my se tak museli rozloučit s vidinou druhého místa.

Neděle 1.3. 2015

Tygr team - HPS Osík  5:4 sn (2:2,1:0,1:2).

Branky: Petraš 2x, Šauer, Havran.

Asistence: Veselý, Havran, Petraš, Haupt.

Vyloučení: Šauer, Šnajdr.

Sestava: Kopecký - Veselý, Haupt - Kmošek D. - Šnajdr, Šauer, Petraš - Havran, Novotný R.

Rozhodčí: Kolář, Růžička.

V úvodu zápasu jsme šli rychle do vedení, ale soupeř v druhé polovině třetiny během dvou minut skóre otočil. Do přestávky se nám však podařilo vyrovnat. V druhé třetině se Tygři opět ujali vedení a to udrželi až do sirény. V poslední třetině jsme se opět brankově dotáhli. Bohužel po chvíli šel soupeř opět do vedení. I na to jsme ale dokázali odpovědět a tak musely rozhodnout nájezdy. V nich byli Tygři šťastnější a připsali si druhý bod.

Sobota 21.2. 2015

HC 2006 - HPS Osík  19:2 (6:1,5:0,8:1).

Branky: Šauer 2x.

Asistence: Nespěšný 2x.

Vyloučení: Dvořák, Kmošek D.

Sestava: Novotný O. - Flídr, Kmošek D. - Haupt, Pekárek, Havran, Šnajdr - Šauer, Nespěšný, Novotný R.

K utkání není zapotřebí žádný komentář. Výsledek hovoří za vše. Perličkou je, že jsme již po 18 vteřinách vstřelili úvodní branku zápasu.

Neděle 8.2. 2015

HPS Osík - ZD Dolní Újezd  2:8 (1:2,0:2,1:4).

Branky: Šauer, Brázda ml.

Asistence: Veselý, Kromíchal.

Vyloučení: Flídr, Kromíchal OK.

Sestava: Kopecký - Veselý, Hladík - Šnajdr - Kromíchal, Šauer, Brázda ml. - Flídr, Dvořák.

Rozhodčí: Voříšek, Jirmásek.

Neděle 1.2. 2015

Dřevostavby/Cerekvice - HPS Osík  8:3 (3:0,3:2,2:1).

Branky: Pekárek 2x, Kmošek D.

Asistence: Havran, Pekárek.

Sestava: Novotný O. - Flídr, Šnajdr - Kmošek D. - Pekárek, Šauer, Havran - Novotný R.

Rozhodčí: Růžička, Jirmásek.

Vinou zranění, pracovních povinností a souběžně hraných zápasů ve Skutči a Poličce jsme nastoupili do zápasu jen se sedmi hráči a soupeř hrající se třinácti hráči nás v pohodě přehrál.

Neděle 25.1. 2015

HPS Osík - HC 2006  5:12 (1:4,3:5,1:3).

Branky: Havran 3x, Pekárek, Brázda ml.

Asistence: Havran, Brázda st.

Vyloučení: Flídr, Dvořák.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Kmošek D. - Veselý, Flídr - Brázda ml., Brázda st., Dvořák - Pekárek, Šauer, Havran - Petraš st.

Vedoucí tým ligy nám vrátil porážku z minulého kola.

Středa 21.1. 2015

HPS Osík - Tygr team  1:2 (1:0,0:0,0:2).

Branka: Kmošek D.

Asistence: Havran.

Vyloučení: Zahálka 2x, Petraš, Šauer.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Vlášek - Zahálka, Novotný J. - Pekárek, Kmošek D., Vajrauch - Havran, Šauer, Dvořák - Flídr, Petraš.

Rozhodčí: Kolář, Voříšek.

Do vedení jsme se dostali když Havranovu střelu tečoval D. Kmošek. Poté na obou stranách vynikali svými zákroky brankáři. Stejně tomu bylo i v druhé třetině. Do té třetí měli výborný nástup Tygři když za pouhých osm vteřin od úvodní buly dokázali vyrovnat. Rozhodující okamžik přišel v 39. minutě při našem oslabení kdy jsme po pěkné kombinaci soupeře inkasovali druhý gól.

Neděle 4.1. 2015

HPS Osík - ZD Dolní Újezd  7:5 (0:1,2:2,5:2).

Branky: Pekárek 4x, Veselý, Šauer, Kromíchal.

Asistence: Vajrauch 2x, Petraš 2x, Šauer, Flídr.

Vyloučení: Havran, Petraš.

Sestava: Novotný O. - Motyčka, Veselý - Flídr - Pekárek, Vajrauch, Kromíchal - Šauer, Petraš.

Rozhodčí: Voříšek, Klumpar

V dalším derby jsme prohrávali 10 minut před koncem zápasu 3:5. Výborným závěrem se nám však podařilo strhnout vedení na naši stranu. Střelecky se prosadil Pekárek když vstřelil čtyři branky. Pochvalu za bojovný výkon zaslouží všichni hráči.

Pondělí  22.12. 2014

Dřevostavby/Cerekvice - HPS Osík  2:1 (1:0,1:0,0:1).

Branka: Kromíchal.

Asistence: Hladík.

Vyloučení: Kromíchal, Soukal.

Sestava: Kopecký - Veselý, Soukal - Hladík, Kmošek F. - Vajrauch, Pavel, Kmošek D. - Kromíchal, Havran, Šauer - Petraš, Flídr.

Rozhodčí: Dvořák, Skalník.

Vstup do posledního utkání roku 2014 se nám vůbec nepovedl když jsme inkasovali hned v první minutě. Naše šance, které jsme si dokázali vytvořit zůstaly bohužel nevyužité. V polovině druhé třetiny soupeř dokázal potrestat naši chybu v rozehrávce a své vedení zvýšil. My jsme si naopak nedokázali poradit s dobře chytajícím brankářem Dřevostaveb. Podařilo se nám to až 46 vteřin před koncem zápasu. Zkusili jsme i hru bez brankáře ovšem bez úspěchu.

Neděle 14.12. 2014

HPS Osík - Tygr team  2:3 (1:0,1:1,0:2).

Branky: Kmošek F., Pavel.

Asistence: Kromíchal, Šnajdr.

Vyloučení: Kromíchal 2x, Vajrauch, Flídr.

Sestava: Novotný O. - Veselý, Šnajdr - Kmošek F., Motyčka - Pavel, Kmošek D., Vajrauch - Havran, Šauer, Kromíchal - Petraš, Flídr.

Zbytečná prohra v zápase kde jsme po dvě třetiny vedli. V té třetí využil soupeř dvě přesilovky a otočil skóre a vítezství si v závěru pohlídal.

Neděle 7.12. 2014

HPS Osík - HC 2006  6:1 (2:0,1:1,3:0).

Branky: Šauer 2x, Vajrauch 2x, Pavel, Havran.

Asistence: Hladík, Havran, Petraš, Kmošek D., Kmošek F.

Vyloučení: Petraš.

Sestava: Novotný O. - Veselý, Kmošek F. - Motyčka, Hladík -  Kmošek D., Pavel, Vajrauch - Šauer, Petraš, Havran.

Rozhodčí: Voříšek, Lustyk.

Před zápasem jsme měli problémy se sestavou. Pro zranění nemohli hrát brankář Kopecký a hráči Kromíchal a Šnajdr, nebyl ani Pekárek. Naopak se v sestavě po dlouhé odmlce (pobyt v zahraničí) objevil Vajrauch a také poprvé letos nastoupil Petraš. Začátek zápasu se nám povedl když hned v první minutě skóroval Pavel. Soupeř nás pak dostal pod tlak, ale obrana v čele s gólmanem Ondrou Novotným mu vyrovnat nedovolila. Naopak ve 12. minutě zvýšil naše vedení Havran.

V druhé třetině vyvinulo "hácečko" ještě větší snahu o vstřelení branky. Naráželo však nadále na naši dobrou obranu. A tak jsme to byli opět my kdo vstřelil další branku. Postral se o ní Vajrauch na kterém byla znát po dlouhé pauze velká chuť do hry. V této části se vyznamenal náš brankář když dokázal pokrýt dva sólové úniky nejlepšího střelce ligy Pešiny. Nakonec však přeci jen kapituloval když ho v poslední minutě této části prostřelil z blízka Moták.

V poslední dějství nás soupeř opět tlačil, ale branky jsme stříleli už jen my. Nejprve se ve 34. a 44. minutě trefil Šauer a poslední branku zápasu vstřelil agilní Vajrauch. Stanovil tak skóre zápasu na 6:1, což je pro nás nejvyšší vítězství ve vzájemných zápasech s tímto soupeřem.

Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči. Asi největším a nutno napsat, že milým překvapením byl pro všechny výkon Ondry Novotného pro něhož to byl zatím nejtěžší zápas v jeho krátké kariéře. Dokázal pokrýt 35 z 36 střel soupeře a ukázal, že nám v něm roste další kvalitní brankář.

Sobota 22.11. 2014

ZD Dolní Újezd - HPS Osík  6:5 sn (1:2,2:2,2:1).

Branky: Kromíchal 2x, Motyčka, Šauer, Pekárek.

Asistence: Pekárek 2x, Kromíchal, Flídr, Pavel.

Vyloučení: Kmošek D. 2x.

Sestava: Kopecký - Hladík, Motyčka - Kmošek D. - Kromíchal, Pavel, Pekárek - Flídr, Šauer, Havran.

V dramatickém derby jsme byli herně lepší a po většinu zápasu vedli. Škoda dalších neproměněných šancí, protože houževnatý soupeř dokázal vyrovnat čtyři minuty před koncem a v samostaných nájezdech byli jeho hráči úspěšnější.

Neděle 16.11. 2014

HPS Osík - Dřevostavby/Cerekvice  7:0 (2:0,4:0,1:0).

Branky: Kromíchal 3x, Dvořák 2x, Šauer, Brázda st.

Asistence: Brázda st. 2x, Šnajdr 2x, Kromíchal, Pekárek, Kmošek D.

Vyloučení: hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na ledě.

Sestava: Kopecký - Veselý, Kmošek F. - Vlášek, Šnajdr - Kromíchal, Dvořák, Brázda st. - Pekárek, Šauer, Kmošek D.

Jednoznačná záležitost našeho týmu. Střelecky se zadařilo Kromíchalovi, který dal tři branky.

Středa 5.11. 2014

Tygr team - HPS Osík  1:5 (1:0,0:3,0:2).

Branky: Nespěšný, Pecina, Kmošek David, Haupt, Flídr.

Asistence: Haupt, Nespěšný, Pecina, Dvořák.

Vyloučení: Dvořák, Pecina, Nespěšný, Zahálka, hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na ledě.

Sestava: Kopecký - Haupt, Vlášek - Zahálka - Kmošek D., Nespěšný, Pecina - Šnajdr, Dvořák, Flídr.

Rozhodčí: Kolář, Dvořák.

V zápase s Tygry se v našem týmu představilo několik nových hráčů. Nespěšný, Pecina a Haupt hráli loni za Vysoké Mýto, Zahálka hraje ve Skutči za Rosice. Všichni se uvedli ve velmi dobrím světle. V první třetině zůstalo nevyužitio několik slibných šanci na obou stranách. Tygři se dostali do vedení 13 vteřin před koncem když se k tyči trefil Vomočil. Ve druhé části jsme převzali otěže zápasu my a podařilo se nám utkání otočit na stav 3:1. V posledním dějství jsme vstřelili další dvě branky a připsali si první body v nové sezóně. Zajímavostí zápasu bylo několik nastřelených tyček na obou stranách.

Sobota 1.11. 2014

HC 2006 - HPS Osík  11:2 (4:2,4:0,3:0).

Branky: Kromíchal, Kmošek Filip.

Asisitence: Brázda ml., Kromíchal.

Vyloučení: Pavel.

Sestava: Kopecký - Kmošek F., Motyčka - Šnajdr - Kromíchal, Šauer, Brázda ml. - Kmošek D., Dvořák, od třetí třetiny Pavel.

Rozhodčí: Voříšek, Dvořák.

Do prvního zápasu nové sezóny jsme nastoupili vinou různých okolností pouze v osmi hráčích. Soupeř měl na střídačce jen o jednoho hráče víc, ovšem kvalita byla bohužel na jeho straně. Rychle se dostal do vedení 2:0. Nám se podařilo vyrovnat, ale pak již dávalo branky pouze "hácéčko" a brankostroj se zastavil na skóre 11:2