Asistence: Pavel.

Vyloučení: Dvořák 2x, Motyčka, Šnajdr, Petraš, Kromíchal.

Sestava: Pakosta - Motyčka, Hladík - Kmošek,F., Šnajdr - Kromíchal, Havran, Pekárek - Šauer, Pavel, Kmošek D. - Petraš, Dvořák, Flídr.

Rozhodčí: Mergl - Voříšek, Jirmásek.

Do finálové odvety jsme nastupovali bez beků Veselého a J. Novotného a tak v obraně musel zaskočit Šnajdr. Začátek se nám nepovedl a stejně jako v prvním finálovém zápase jsme brzo inkasovali. Druhý gól jsme dostali ve 13. minutě při naší přesilovce po nedorozumění obránců za naší brankou.

Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivnější hrou, což nám v 22. minutě přineslo snížení, když chybu soupeřova brankáře využil po nahrávce Pavla Šauer. Ve 26. minutě se "hácéčko" dostalo opět do dvoubrankového vedení když využilo přesilovku 5 na 3.

Třetí dějství bylo ve znamení naší snahy vstřelit kontaktní branku a pokusit se o vyrovnání tak, jak se nám to podařilo v prvním finálovém zápase. Bohužel jsme naráželi na dobře připravenou obranu soupeře a pokud jsme přes ní přešli nebyla naše koncovka přesná. Zápas tak skončil naší prohrou a stav byl 1:1.

O vítězi ligy se tak muselo rozhodnout v desetiminutovém prodloužení, v případě, že by v něm branka nepadla, tak v samostatných nájezdech. V prodloužení jsme hráli opět aktivně a vytvořili si několik slibných šancí, ovšem bez využití. Soupeř se dostal do jedné velké a to když minutu a půl před koncem jel sám na Pakostu Bačík, ovšem na našeho brankáře nevyzrál. Na řadu tak přišli samostatné nájezdy. Los určil, že první pojede soupeř. S kotoučem se rozjel Nepraš, ale na Pakostu si nepřišel. Za nás jel jako první Kromíchal a trefil přesně mezi betony - 1:0. Jako druhý jel za HC 2006 Moták, ale ani on Pakostu nepřekonal. Za nás se k nájezdu postavil snajpr Pekárek a blafákem do bekhendu nedal gólmanovi šanci a spustil tak velikou vlnu radosti v našich řadách. Hráči HPS Osík po devíti letech vyhráli Městskou hokejovou ligu v Litomyšli !!!

Po zápase se celý tým i s několika fanoušky přesunul do Horní hospody v Osíku kde jsme naše vítěztsví náležitě oslavili.

Několik fotek z předávání a z oslavy najdete v galerii. Postupně je budeme dále doplňovat.

Finále 1. zápas:

Sobota  1.3. 2014  16:00 hod.

HC 2006 - HPS Osík  3:4 sn (1:1,2:0,0:2).

Branky: Veselý, Havran, Pekárek + rozh. nájezd.

Asistence: Kromíchal, Novotný J.

Vyloučení: Pavel 2+2, Kromíchal 2x, Kmošek D., Veselý, Motyčka, Šauer.

Sestava: Pakosta - Motyčka, Hladík - Veselý, Kmošek F. - Novotný J. - Kromíchal, Havran, Pekárek - Šnajdr, Pavel, Kmošek D. - Šauer, Petraš, Flídr - Dvořák.

Rozhodčí: Mergl - Jirmásek, Voříšek.

První finálový zápas jsme nezačali dobře když se ve 3. minutě trefil od modré Drobný. Za dvě minuty vyrovnal po samostatně akci Veselý. Do konce třetiny pak už žádná branka nepadla.

Tu druhou začalo opět lépe "hácéčko" a šlo ve 20. minutě po střele Joukla v přesilovce znovu do vedení. Běžela 29. minuta když Pešina využil další přesilovku a bylo to 3:1. Nám se přes dobré šance žádnou branku vstřelit nepodařilo a taky jsme šli do kabin s dvoubrankovým mankem.

Po úpravě ledu začala třetí třetina a hned po 18 vteřinách snížil po nahrávce Kromíchala Havran. To nás povzbudilo a začali jsme usilovat o vyrovnávací branku. Soupeř naší otevřenější hry několikrát využil k rychlým brejkům, narazil však na skvěle chytajícího Pakostu. Vyrovnání jsme se dočkali minutu před koncem hrací doby když skvělou přihrávku J. Novotného využil náš nejlepší střelec Pekárek. Pak se již jen dohrávalo a rozhodnout musely samostané nájezdy.

Za nás jel v první serii Kromíchal a neproměnil. Za soupeře Voříšek a taktéž nebyl úspěšný. Jako druhý jel Pekárek a krásným blafákem do bekhendu proměnil. Za HC 2006 jel Bačík a Pakostu se mu překonat nepodařilo. Ve třetí serii jsme mohli rozhodnout, bohužel D. Kmošek nedal. Za soupeře jel nejlepší střelec souitěže Pešina, ale ani on recept na Pakostu nenašel a taky jsme si připsali první vítězství ve finálovém klání. Pochvalu za výborný výkon zaslouží celý tým a dík patří též fanouškům kterých se dle neoficiálního zdroje sešlo něco málo přes stovku a byli slyšet.

Odveta se hraje v sobotu 8.3. 2014 od 16:30 hodin. Přijďte nás povzbudit ještě ve větším počtu.

Sobota 15.2. 2014  10:30 hod.

HC 2006 - HPS Osík  3:5 (2:2,1:1,0:2).

Branky: Šauer 2x, Veselý, Kmošek D., Kromíchal.

Asistence: Kromíchal 2x, Hladík, Šnajdr, Havran.

Vyloučení: Kromíchal, Dvořák, Petraš.

Sestava: Pakosta - Motyčka, Hladík - Veselý, Dvořák - Kromíchal, Havran, Kmošek D. - Šnajdr, Šauer, Petraš.

Rozhodčí: Jirmásek, Voříšek.

Abychom se nemuseli ohlížet na výsledek Tygr teamu, potřebovali jsme k postupu do finále zvítězit za tři body. To se nám po velmi dobrém výkonu zejména ve třetí třetině také podařilo a tak si po devíti letech zahrajeme o prvenství v městské lize.

Sobota 8.2. 2014  16:00 hod.

HPS Osík - Tygr team  5:4 sn (2:1,1:2.1:1).

Branky: Pekárek 2x, Šnajdr, Kromíchal, rozh. nájezd Kmošek D.

Asistence: Veselý 2x, Kromíchal.

Vyloučení: Hladík, Havran, hráčská lavice.

Sestava: Pakosta - Motyčka, Hladík - Soukal, Veselý - Kromíchal, Havran, Pekárek - Šnajdr, Šauer, Kmošek D. - Petraš, Dvořák, Flídr.

Rozhodčí: Najman, Kolář.

V případě zisku tří bodů z tohoto utkání bychom se velmi přiblížili finále. Začátek zápasu byl v naší režii kdy jsme se po střele Pekárka a Šnajdrově povedeném blafáku ujali dvoubrankového vedení. Pak však sudí uznal branku kdy kotouč zcela jasně nebyl za brankovou čárou a bylo to jen o jeden gól. Druhá třetina přinesla nejprve vyrovnání soupeře a následně krásnou Kromíchalovu branku, která nás poslala zpět do vedení. Za minutu bohužel Tygři opět vyrovnali. Ve třetí třetině nás do vedení dostal Pekárek. Soupeři se však při přesilovce podařilo vyrovnat. Další branka již nepadla a tak o vítězi musely rozhodnout samostané nájezdy. Za nás byli úspěšní Kromíchal a David Kmošek a protože Tygři proměnili jen jeden nájezd, připsali jsme si druhý bod my.

Sobota 1.2. 2014  16:00 hod.

Javorník - HPS Osík  2:5 (2:2,0:1,0:2).

Branky: Soukal 2x, Pavel 2x, Havran.

Asistence: Veselý, Havran, Kromíchal, Pavel, Dvořák.

Vyloučení: Hladík, Šauer, Kromíchal, Dvořák, Petraš.

Sestava: Pakosta - Motyčka, Hladík - Soukal, Veselý - Kromíchal, Pavel, Pekárek - Šnajdr, Šauer, Havran - Petraš, Dvořák, Flídr.

Rozhodčí: Mergl, Lustyk.

V tomto zápase jsme nutně potřebovali vyhrát za tři body, abychom si udrželi šanci bojovat o finále. Od druhé třetiny se nám podařil ovládnout hru a velmi dobrým výkonem v poslední části jsme si kýženou výhru připsali. Pochvalu za velmi dobrý výkon zaslouží všichni hráči.

Neděle 26.1. 2014  17:45 hod.

HPS Osík - ZD Dolní Újezd  5:0 (1:0,1:0,3:0).

Branky: Pekárek 2x, Petraš, Kmošek D., Kromíchal.

Asistence: Kmošek F. 2x, Petraš, Kromíchal, Pekárek.

Vyloučení: Pekárel 2'+2', Kmošek D., Kromíchal, Šnajdr, hráčská lavice.

Sestava: Pakosta - Motyčka, Novotný J. - Kmošek F., Dvořák - Kromíchal, Havran, Pekárek - Kmošek D., Petraš, Flídr.

Rozhodčí: Lustyk, Voříšek.

Ve třetím derby jsme po dobrém výkonu zaslouženě zvítězili. Pochvalu zaslouží všichni hráči. První nulu v našem týmu vychytal Petr Pakosta.

Středa  15.1. 2014  19:15 hod.

Dřevostavby/Cerekvice - HPS Osík  4:3 (0:2,2:1,2:0).

Branky: Pekárek 3x.

Asistence: Kmošek F., Motyčka.

Vyloučení: Motyčka, Kmošek F., Kromíchal.

Sestava: Pakosta - Motyčka, Kmošek D. - Kmošek F., Dvořák - Kromíchal, Havran, Pekárek - Šnajdr, Petraš, Flídr.

Rozhodčí: Jirmásek, Lustyk.

Další utkání, ve kterém jsme zbytečně ztratili všechny body. V první třetině jsme se po dvou trefách Pekárka dostali do slibného vedení. Začátek té druhé patřil Dřevostavbám, které snížily na rozdíl jedné branky. Na toto jsme dokázali odpovědět třetí trefou Pekárka. Poslední slovo měl však opět soupeř když půl minuty před koncem opět snížil. V poslední třetině jsme šli po pár minutách do oslabení za zdržování hry a trest nás po střele jednoho z obráců neminul - 3:3. Stejně nás Dřevostavby potrestaly při své další přesilovce 17 vteřin před koncem když dokázali šťastně propasírovat puk do branky a strhly vítězství na svou stranu.

Středa  8.1. 2014  20:30 hod.

HPS Osík - Vysoké Mýto  7:6 (4:1,1:4,2:1).

Branky: Havran 3x, Kromíchal, Motyčka, Šauer, Šnajdr.

Asistence: Kromíchal 3x, Novotný R., Novotný O., Havran, Dvořák.

Vyloučení: Motyčka, Šnajdr, Kromíchal, Novotný J.

Sestava: Novotný O. - Motyčka, Novotný J. - Kmošek F., Dvořák - Kromíchal, Havran, Novotný R. - Šnajdr, Šauer, Petraš.

Rozhodčí: Kolář, Voříšek.

V tomto zápase se v oseckém dresu objevila podruhé v naší historii rodinná dvojice otec - syn. Po startu Standy st. a ml. Petrašových v letech minulých, to byli Radek a Ondra Novotní. Ondra jinak chytající za Makov v druhé městské soutěži nahradil v brance dlouhodobě zraněného Pavla Kopeckého, kterému tímto přejeme brzké uzdravení a návrat ne ledovou plochu. Radek pak narychlo doplnil počet hráčů v poli na deset, protože se v den zápasu omluvil z rodinných důvodů Pekárek. Řešili jsme i další problémy v sestavě a tak v obraně musel zaskočit Dvořák.

První třetina vyšla nad naše očekávání a po dvou brankách Havrana a jedné Šnajdra a Šauera svítil na ukazateli stav 4:1. Druhá třetina se nám naopak hrubě nepovedla a po jejím odehrání to bylo 5:5 když jedinou naši branku v této části vsítil Havran. V poslední třetině jsme se po brance Motyčky dostali do vedení, ale soupeř opět dokázal vyrovnat. Poslední slovo však patřilo nám, když Havran využil chybu jednoho z obránců a po jeho nahrávce vstřelil Kromíchal vítezný gól.

Neděle  29.12. 2013   9:45 hod.

HC 2006 - HPS Osík  11:6 (1:1,7:1,3:4).

Branky: Dvořák, Šnajdr, Pekárek, Kromíchal, Hladík, Šauer.

Asistence: Hladík, Šauer, Šnajdr, Kromíchal, Dvořák, Pekárek.

Vyloučení: Veselý 2x, Hladík.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Hladík - Veselý - Kromíchal, Šauer, Pekárek - Šnajdr, Dvořák, Kmošek D.

Rozhodčí: Voříšek, Jirmásek.

V posledním utkání roku 2013 jsme drželi s favoritem krok pouze v první třetině, která skončila 1:1. Ve druhé soupeř utekl na 4:1. Nám se podařilo snížit na 4:2. Za tohoto stavu jsme nedokázali proměnit velkou šanci na 4:3 a z následného protiútoku inkasovali pátý gól. Po něm ještě další tři a bylo rozhodnuto. Nic na tom nezměnila ani třetí třetina, kterou jsme vyhráli.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Neděle  22.12. 2013   8:00 hod.

HPS Osík - Tygr team  2:3 sn (0:0,1:1,1:1).

Branky: Pekárek 2x.

Asistence: Motyčka.

Vyloučení: Veselý 3x, Kromíchal 2x, Havran.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Veselý - Novotný J. - Kmošek F. - Kromíchal, Havran, Pekárek - Kmošek D., Šauer, Šnajdr - Dvořák, Petraš.

Rozhodčí: Mergl, Voříšek.

Přímý souboj o druhou příčku nabídl rychlý a tvrdý hokej. První třetina i přes několik šancí na obou stranách branku nepřinesla. Ve druhé se ujal vedení po rychlé akci soupeř. Nám se podařilo vyrovnat po samostatné akci Pekárka. Další branka již v této části nepadla. Ve třetí třetině jsme se ujali vedení, když se po nahrávce Motyčky prosadil opět Pekárek. Pak nás soupeř dostal pod tlak a podařilo se mu vyrovnat. Stav 2:2 zůstal až do konce a tak se o vítězi rozhodovalo v nájezdech. Muselo se jet celkem pět serií. My byli úspěšní pouze jednou (D. Kmošek), soupeř dvakrát a připsal si druhý bod.

Pátek  13.12. 2013  19:30 hod.

Javorník - HPS Osík  9:5 (2:4,3:1,4:0).

Branky: Pekárek 4x, Šnajdr.

Asistence: Kromíchal 3x, Brázda st.

Vyloučení: Flídr, Soukal, Kmošek, Kopecký 10' OT.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Soukal - Šnajdr, Kmošek - Novotný J. - Kromíchal, Havran, Pekárek - Flídr, Šauer, Petraš - Dvořák, Brázda st., Brázda ml.

Toto utkání se hodnotí velice španě, neboť vést po 17. minutách 5:2 a nakonec prohrát 5:9 je hodně silná káva a takový obrat za dobu existence našeho týmu nepamatujeme.

První třetinu jsme začali parádně když už ve 2. minutě vstřelil branku Pekárek. Tentýž hráč nás v 8. minutě dostal po přihrávce Kromíchala do dvoubrankového vedení. Javorník snížil v 11. minutě, ale o dvě minuty později to bylo zásluhou krásné akce Šnajdra opět o dvě branky. A co víc za další dvě minuty zkompletoval opět po nahrávce Kromíchala Pekárek hattrick. Bohužel jsme 10 vtěřin před koncem třetiny dovolili soupeři snížit a stav byl 4:2 v náš prospěch.

Druhou třetinu jsme začali lépe opět my kdy Pekárek vstřelil svoji čtvrtou branku. Nahrál mu na ni opět Kromíchal. Vedli jsme zase o tři góly, ale pak to s námi šlo bohužel z kopce. V 19. minutě soupeř snížil na 3:5, ve 21. na 4:5 a v 31. vyrovnal na 5:5. Tento stav zůstal na ukazateli po dvou třetinách.

Do posledního dějství jsme šli s tím zastavit soupeřovu aktivní hru. Bohužel to vzalo za své již po jedenácti vteřinách hry kdy se poprvé v tomto utkání Javorník dostal do vedení. Následovala úplná destrukce naší hry a další tři obdržení branky. Konečný stav tedy 9:5 pro Javorník.

Sobota  7.12. 2013  16:00 hod.

ZD Dolní Újezd - HPS Osík  0:4 (0:1,0:1,0:2).

Branky: Petraš, Hladík, Kmošek D., Veselý.

Asistence: Motyčka 2x, Havran, Soukal.

Vyloučení: Petraš, Pekárek 10' OT.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Hladík - Soukal, Veselý - Kromíchal, Havran, Pekárek - Šnajdr, Šauer, Kmošek D. - Petraš, Dvořák, Flídr.

Rozhodčí: Mergl, Skalník.

V druhém derby letošní sezóny jsme podali velmi dobrý výkon a po zásluze vyhráli. Kladem naší hry je první zápas bez obdržené branky, záporem neproměňování velkých šancí.

Neděle  1.12. 2013  17:45 hod.

HPS Osík - Dřevostavby/Cerekvice  3:4 sn (1:2,2:0,0:1).

Branky: Pekárek 2x, Havran.

Asistence: Motyčka, Kromíchal, Šauer.

Vyloučení: Šnajdr 2x, Kromíchal, Dvořák.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Hladík - Šnajdr, Flídr - Kromíchal, Šauer, Pekárek - Havran, Dvořák, Kmošek D. - Petraš.

Rozhodčí: Mergl, Jirmásek.

V tomto utkání jsme po vlastních chybách přišli o důležité body. Dokázali jsme otočit zápas ze stavu 1:2 na 3:2 a místo toho, abychom soupeře dorazli, přišlo po nedůrazu před naší brankou vyrovnání. Rozhodnout tak museli nájezdy v nichž byl z naší strany úspěšný jen Pekárek (Šauer a Kromíchal nedali) a protože soupeř proměnil nájezdy dva, připsal si druhý bod.

Neděle 24.11. 2013   9:45 hod.

Vysoké Mýto - HPS Osík  2:3 (1:0,0:2,1:1).

Branky: Motyčka, Šnajdr, Kromíchal.

Asistence: Vajrauch, Havran.

Vyloučení: Dvořák 3x, Flídr.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Vajrauch - Veselý, Novotný J. - Kromíchal, Havran, Kmošek D. - Šnajdr, Šauer, Flídr - Dvořák.

Rozhodčí: Dvořák, Skalník.

Soupeř byl ač hrál pouze v sedmi hráčích velice nepříjemný a hned po dvaceti vteřinách se dostal do vedení. Nám se do konce první třetiny nepodařilo využít ani jednu ze šancí, naopak nás ještě hodně podržel gólman Kopecký. Ve druhém dějství nejprve vyrovnal Motyčka a poté strhl vedení na naši stranu Šnajdr. Bohužel jsme však nezachytili nástup do třetí třetiny a soupeř tentokrát po dvaadvaceti vteřinách vyrovnal. Pak se soustředil pouze na brejky a my jsme jen díky výtečným zákrokům Kopeckého neinkasovali. Rozhodnutí padlo při vysokomýtské přesilovce když ve středním pásmu vypíchl soupeři puk Havran a Kromíchal své sólo chladnokrevně proměnil střelou "pod víko". Na výsledky nic nezměnila ani power play Vysokého Mýta. Připsali jsme si tak důležité tři body a udrželi se v kontaktu s vedoucími týmy tabulky HC 2006 a Tygr teamem.

7.kolo:

Neděle 17.11. 2013  17:45 hod.

HPS Osík - Peak sport  9:2 (3:0,3:1,3:1).

Branky: Kromíchal 4x, Vajrauch 3x, Šnajdr 2x.

Asistence: Pekárek 4x, Vajrauch, Motyčka, Šauer, Flídr.

Vyloučení: Hladík, Šauer.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Hladík - Vajrauch, Flídr - Kromíchal, Pavel, Pekárek - Šnajd, Petraš, Šauer.

Vcelku jasná záležitost našeho mužstva. V sestavě se poprvé objevil kapitán Petraš.

6.kolo:

Středa 6.11. 2013 19:15 hod.

HPS Osík - HC 2006  4:10 (1:3,3:4,0:3).

Branky: Pekárek 2x, Šnajdr, Brázda st.

Asistence: Šnajdr, Soukal, Brázda st., Novotný R.

Vyloučení: Motyčka, Brázda st., Vlášek.

Sestava: Kopecký - Novotný J., Vlášek - Soukal, Motyčka - Novotný R., Brázda st., Pekárek - Šnajdr, Dvořák, Vajrauch.

V tomto zápase nám vinou pracovních povinností a nemoci chybělo sedm hráčů. Soupeř naopak nastoupil prakticky v plné síle. Dvě třetiny jsme drželi docela přijatelný stav. "Desítku" jsme vyfasovali až v poslední minutě utkání.

5.kolo:

Sobota 2.11. 2013  9:45 hod.

HPS Osík - Tygr team  0:4 (0:3,0:0,0:1).

Vyloučení: Dvořák 3x, Hladík, Vajrauch.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Hladík - Soukal, Vajrauch - Kromíchal, Havran, Pavel - Šnajdr, Šauer, Dvořák.

Rozhodčí: Dvořák, Voříšek.

Do zápasu jsme nastoupili bez střelce Pekárka a na naší produktivitě se to nepříjemně odrazilo. Soupeř v první třetině 3x potrestal naši nedůraznou hru. Od druhé třetiny bylo utkání vyrovnané, nám se však nepodařilo vstřelit branku ani z těch nejvyloženějších šancí.

4. kolo:

Středa 23.10. 2013  20:15 hod.

Javorník - HPS Osík  3:5 (2:1,1:0,0:4).

Branky: Pekárek 4x, Kromíchal.

Asistence: Kromíchal 2x, Soukal 2x, Havran.

Vyloučení: Brázda st. 2x, hráčská lavice 2x.

Sestava: Kopecký - Motyčka, Brázda st. - Soukal, Vlášek - Kromíchal, Havran, Pekárek - Novotný, Dvořák, Flídr.

Po dvou zápasech odehraných v devíti lidech, jsme se sešli na dvě pětky. První dvě třetiny se nám moc nedařilo a Javorník se ujal vedení 3:1. Poslední dějství bylo jasně v naší režii kdy zejména Pekárek předváděl neskutečné věci a zápas se nám podařilo otočit.

3. kolo:

Sobota 19.10. 2013  11:30 hod.

HPS Osík - ZD D.Újezd  5:2 (0:0,3:1,2:1).

Branky: Pekárek 2x, Flídr, Kromíchal, Šauer.

Asistence: Kromíchal 2x, Pekárek 2x, Šauer.

Vyloučení: Dvořák 2x.

Sestava: Kopecký - Hladík, Motyčka - Šnajdr, Novotný - Dvořák, Šauer, Flídr - Pekárek, Kromíchal.

V derby jsme se dostali do vedení 3:0. Újezd pak snížil na 3:2, ale na vyrovnání nedosáhl. Naopak my si vítězství pojistili dalšími dvěma góly. Do zápasu nastoupila další z posil a to Jirka Novotný.

2.kolo

Středa  9.10. 2013  20:15 hod.

Dřevostavby/Cerekvice - HPS Osík  3:12 (0:3,1:8,2:1).

Branky: Havran 4x, Pekárek 3x, Kromíchal 2x, Hladík, Šnajdr, Pavel.

Asistence: Havran 3x, Motyčka 2x, Kromíchal 2x, Pavel 2x, Pekárek 2x.

Vyloučení: Kromíchal 2x, Pavel.

Sestava: Kopecký - Vajrauch, Motyčka - Hladík, Vlášek - Kromíchal, Pavel, Havran - Pekárek, Šnajdr.

Do zápasu jsme nastoupili se šesti hráči v poli. I přesto jsme se dostali do vedení 3:0. Na konci první třetiny nás doplnili další tři hráči. Druhá třetina byla jasně v naší režii a ve třetí se utkání prakticky jen dohrávalo. V utkáni se objevila další z posil - Martin Vlášek.

1. kolo:

Neděle 6.10. 2013 19:30 hod.

HPS Osík - Vysoké Mýto  7:2 (2:1,2:0,3:1).

Branky: Pekárek 2x, Kromíchal, Motyčka, Veselý, Vajrauch, Brázda st.

Asistence: Brázda st. 2x, Pekárek, Motyčka, Kromíchal, Pavel, Dvořák.

Vyloučení: Brázda st. 2x, Motyčka, Šauer, Havran, Pavel, Dvořák.

Sestava: Kopecký - Veselý, Šnajdr - Vajrauch, Motyčka - Kromíchal, Šauer, Havran - Pekárek, Pavel, Brázda st. - Dvořák.

Zasloužený vítězný vstup do nové sezóny. V týmu se skvěle předvedli dvě nové posily a to Zdeněk Pekárek a Pavel Brázda st.